czwartek, 13 lipca 2017

Ciąg dalszy zaległości,kilka nowości i jestem osaczona-post gigant ; )

W ciągu ostatnich tygodni wiele razy robiłam podejście do stworzenia kolejnego posta. Niestety podejścia te kończyły się klęską a głównym demotywatorem moich chęci był i nadal zresztą jest mój laptop. Rzęzi toto ostatkiem już sił i chodzi jak na korbkę i tylko wizja pozostania jeszcze przez jakiś czas z niczym powstrzymuje mnie od zrobienia mu krzywdy tak wielkiej,że już się po niej nie pozbiera...Jakiś mam taki dzisiaj denny nastrój,więc może przejdę do rzeczy i ujawnię kolejne zaległości : )

Jak nietrudno zgadnąć z powyższych najbardziej dała mi w kość rodzinka króliczków w zestawie z mikro ubrankami,dwoma kompletami pościeli i torbą do targania tego wszystkiego co małe dziewczynki lubią najbardziej na świecie : ).
Dalej to już było tylko gorzej bo jak doskonale pamiętacie przyszło mi się zmierzyć z Tipi. Było ciężko i nawet myślałam,że na trzeźwo tego nie ogarnę ; ). Wiecie,w razie czego gdyby się nie udało,to zawsze mogła bym powiedzieć,że to dla tego że byłam pijana ; ). Ale jakoś poszło i w starciu ja kontra tipi jest jeden do zera dla mnie : ) Najbardziej cieszy fakt,że małemu człowiekowi spodobało się bardzo : )Jako że nie omieszkałam poknocić czegoś w aparacie i zdążyłam zrobić jedno zdjęcie mizernej jakości to dodam,że z lewej strony tipi posiada okienko z roletką-brawo ja ; )))
Teraz nastąpi prezentacja rzeczy,które stworzyły się zupełnie niedawno. Równolegle z ich tworzeniem z pomocą męża upiększałam naszą sypialnię i zlecałam mu coraz to nowe wariactwa,które teraz czekają na dalsze obróbki ale o tym na razie cicho sza ; )

I na tym miałam zakończyć dzisiejszy wpis ale uznałam,że to straszna nuda dzisiaj była i postanowiłam dodać coś z innej beczki. Kochani,o tym,że tegoroczne lato to jakiś żart i to kiepski wie już chyba każdy i na pewno większość z nas doświadcza tego na własnej skórze...A jednak są na tym świecie istoty,którym taka postać rzeczy najwyraźniej odpowiada...Rosną jak głupie,wzwyż i wszerz (to drugie to i mnie dotyczy)...Czuję się po prostu osaczona i zastanawiam się kiedy wlezą mi do chałupy ; ) Poniżej mały bonusik roślinny :
Mam tego dużo więcej ale po pierwsze na pewno już ziewacie z nudów a po drugie wydaje mi się,że czuję swąd palącego się plastiku więc zmykam pomyśleć gdzie wykopać dołek dla mojego laptopa ; ) W najbliższych dniach planuję się zresetować i naładować akumulatory czego i Wam kochani życzę : )

                                          Wasza M : )***

5 komentarzy:

 1. Wszystko prześliczne Kochana:) jeszcze raz z całego serducha DZIĘKUJE za przepiękny prezent literkowy dla moich dzieciaków... już dawno miałam o nich napisać w poście, ale zebrać się nie mogę... coś o tym wiesz, prawda??;) Królicza rodzinka boska:):) pozdrawiam ciepluteńko z płaczącego Krakowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, Moniś, u Ciebie to mrowie wszystkiego i to w dodatku wszystkiego pięknego! Oczopląsu od tych cudowna ściany można dostać. Przyznam, że przy tych maleńkich ubrankach westchnęłam, raz że z powodu tego, że takie śliczne, bo małe, a dwa - bo pomyślałam sobie, ło matko, ale musiałaś się napracować przy tych maleństwach. Chyba szyłaś je na jakiejś maszynie dla skrzatów. Ogród masz przepiękny i zachwycający. Myślę sobie, że gdybym miała tak piękne otoczenie, kazałabym sobie urządzić jakąś altankę i w niej zainstalowałabym się z maszynami, żeby móc napawać oczy tym pięknym widokiem. Wspaniałości Cię otaczają!
  Ściskam mocno i pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielką przyjemnością czytałam ten post, a przede wszystkim podziwiałam Twoje piękne prace i cudowny ogród! Oglądać takie cuda to sama radość! Pozdrawia cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze trudno oderwać oczy od Twoich szyjątek Moniczko:) Są niezmiennie prześliczne, a ilość imponująca:) Ogród zachwycający:) Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. jeden konkretny hurtowy post Moniczko;) jak zwykle zachwycasz;)

  OdpowiedzUsuń