poniedziałek, 24 grudnia 2018

Cudownych Świąt Życzę Wam : )*

Nawet nie wiecie jak to jest fajnie wiedzieć,że jeszcze tutaj zaglądacie : ). Micha mi się cieszy OGROMNIE : ))))))))))). Dziękuję Wam że dotrwaliście ze mną do kolejnych świąt : ). Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo pracowite a choroba,która nękała mnie cały listopad plus początek grudnia nie ułatwiała szycia i gdyby nie pewien dobry elf to pewnie było by kiepsko. A tak udało się pobić gwiazdkowy rekord z zeszłego roku i oto taaaadaaaam,las choinkos :A że nie samymi choinkami człowiek żyje to teraz nastąpi ciąg dalszy,nieco bardziej zróżnicowany :Jakimś cudem udało mi się także wykonać kilka projektów do naszego domku :Ale z tego koleżki jestem chyba najbardziej dumna. Mój własny,prywatny Rudolf,ponad metr wysokości,poza tym 100 procent recycling ; ) :Na deser,dla tych co jeszcze nie zwariowali z nudów kilka świątecznych fotek,tak dla odmiany ; ):Kochani,już dziś Wigilia : ) Życzę Wam samych radości na te Święta,niech magia będzie z Wami : ). Na Nowy rok życzę Wam samych twórczych dni i wielu inspiracji : ). Dziękuję moim szalonym koleżankom : Adze,Gosi,Beacie,Marlenie i wielu innym za cudowne prezenty sercem wyczarowane : ). Przytulam Was wszystkich,wszyściutkich mocno : )

                                                 Wasza M : )*

 

5 komentarzy:

 1. Monika!!!! Wszystko super!!! Metrowy przystojniak!!!! Rewelacja!!!🎄🎄🎄Jak to Szymon mówi!!! Same arcydzieła!!! Wesołych świąt!!🎄🎄🎄 Tak pięknie udekorowany!!! Domek!! To święta będą udane!!!!🎄🎄🎄🎄🎄Pozdrawia Po serdecznie 🎄🎄🎄🎄🎄

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne choinki opanowały Twój dom Moniczko:) Zachwycające prace wyszły z spod Twoich rąk:) Wesołych świat!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam, podziwiam Twoje prace, Moniczko!
  Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cuda, oczu nie mozna oderwac!

  OdpowiedzUsuń
 5. Moniczko, bardzo spóźnione, ale najszczersze życzenia Ci przesyłam. Już nie świąteczne, a noworoczne - niech Ci się wiedzie, plany realizują bez przeszkód, a zdrowie i okoliczności dopisują.
  Ozdoby jak zawsze cudne. Ty to potrafisz stworzyć klimat. Ale Rudolf, Rudolf, ten to skradł moje serce! Jaki on piękny jest :). Cudo!
  Ściskam mocno :*

  OdpowiedzUsuń